Výroba nerezového nábytku


S postupným rozvojem společnosti se zvyšuje i tlak na zrychlení, zefektivnění a modernizaci výroby. Na ploše 10.000m2 nám pomáhají docílit vysoké kvality automatické a poloautomatické stroje, převážně od firmy Trumph.

2D Laserový řezací stroj TruLaser 3030 fibre s automatickým zakládacím systémem

Moderní, plně automatický laser od společnosti Trumpf, řeže s vysokou precizností různé druhy i tloušťky materiálů bez nežádoucích otřepů. Zvýšená disponibilita stroje umožňuje kratší časy pálení a úspory energií. Ke zrychlení procesu pálení přispěl i automatický zakládací systém plechů.

2d laserový řezací stroj 2d laserový řezací stroj 2d laserový řezací stroj

Hydraulické ohraňovací lisy TruBend 5085 , 5170, 5230 (B23)

Ohraňovací centrum tvoří 3 lisy různých délek a lisovacích sil (850kN /2210mm; 1700kN/3230mm; 2300kN/ 4250mm). Díky těmto stojům dokážeme v krátkém čase ohnout velké množství dílů různých tvarů a velikostí. Operace se zrychlila i díky hydraulickému spodnímu a hornímu upínání nástrojů se 4 osami dorazů a CNS bombírováním, které výměnu nástrojů obsluze i výrazně zjednodušuje.

Hydraulický ohraňovací lis Hydraulický ohraňovací lis Hydraulický ohraňovací lis

Fladder 200/GYRO

Odgrotovací / odjehlovací stroj Fladder s Gyro pohonem a vakuovým upínacím pásem. Rovnoměrné a hladké opracování povrchu výrobků je docíleno díky oscilačnímu a rotačnímu pohybu 6 brusných kotoučů.

Fladder 200/GYRO Fladder 200/GYRO Fladder 200/GYRO

Automatická pásová pila/ Euromac MTX-Autoindex 1250/30

Automatická, hydraulicky ovládaná pásová pila s vícenásobným podáváním materiálu. Pila je určena pro dělení materiálu v kolmých i úhlových řezech. Úhlové řezy jsou plynule nastavitelné od 0 do +45 stupňů vpravo v automatickém cyklu a do +60 stupňů vpravo v poloautomatickém cyklu.
Euromac může vykonávat různé obráběcí operace jako je děrování, tváření, stříhání, řezání závitů apod.

Automatická pásová pila Automatická pásová pila Automatická pásová pila